Novinky

Sampling Budiš

Sep 24, 2011

Každý má rád darčeky a my radi obdarúvame. Bratislavčanov a Košičanov sme potešili našimi ochutenými Budiškami v čase od 19.8.2011 do 24.9.2011.
Kategória: Eventy

Budiš Citrón, Pomaranč, Baza a Mäta nie len osviežila, ale prispela aj k zdraviu, pretože minerálna voda Budiš dodá telu potrebné minerály, vhodne dopĺní dennú potrebu vápnika v prevencii proti osteoporóze, priaznivo pôsobí na tráviaci a dýchací systém, pomáha k správnej činnosti obličiek a je účinná proti alergických ochoreniach dýchacích ciest.

Stretnúť ste nás mohli na autobusových a vlakových staniciach, v business centrách, na hrádzach a pri vodných plochách.

Zúčastnili sme sa takých udalostí ako Slovenský pohár vo windsurfe, Festival divadiel v strednej Európe, Súťaž vodného slalomu v Čuňove, alebo Megazumba párty najväčšej svojho druhu na Slovensku.

Veríme, že sme Vás potešili.

Budiš: Bohatá voda, bohatý život.

.gallery .img a .gallery .img a:hover .gallery img .gallery .pagenavigation .gallery .prevpage a, .gallery .prevpage em .gallery .nextpage a, .gallery .nextpage em .gallery .parentlink a .gallery .pagenavigation a:hover .gallery .prevpage em, .gallery .nextpage em .gallery .pagelinks .gallery .pagelinks a, .gallery .pagelinks em .gallery .pagelinks em .galleryclear /* LIGHTBOX */ #lightbox#lightbox img#lightbox a img #outerImageContainer#imageContainer #loading#hoverNav#imageContainer>#hoverNav#hoverNav a #prevLink, #nextLink#prevLink #nextLink #prevLink:hover, #prevLink:visited:hover #nextLink:hover, #nextLink:visited:hover #imageDataContainer #imageData#imageData #imageDetails #imageData #caption#imageData #numberDisplay #imageData #bottomNavClose #overlay