Novinky

Budiš prináša osvieženie na Pohodu už druhý rok

Jun 20, 2016

Po minuloročnom úspešnom vstupe medzi hlavných partnerov festivalu Pohoda pokračuje Budiš a ďalšie značky Slovenských prameňov a žriedel /ŠOFOcola a Zlatá Studňa/ v spolupráci aj tento rok. V roku 2016 prinesieme ešte viac pohodlia, osvieženia a zábavy. 20 rokov existencie festivalu tak budete môcť oslavovať aj s flašou Budišky v ruke.
Kategória: Produktové

Festivalové osvieženie so špeciálnou edíciou fliaš

Budiš prináša na Pohodu hravé prekvapenia. Jedným z nich je aj nová špeciálna festivalová séria fliaš Budiš - s kvapkou sarkazmu. Edícia bola pripravená v spolupráci s  asi jediným obľúbeným slovenským demotivátorom, ktorý píše na stránke Demotivacia.com. „Predpokladáme, že 12 rôznych fliaš s vtipnými hláškami, doplnenými o hashtagy, rozprúdi komunikáciu nielen na festivale,“ s úsmevom hovorí Vladimír Krescanko.

Budiš prináša na Pohodu komfort

Hlavným zámerom Budišu je ponúknuť ľuďom prostredníctvom svojich atrakcií na festivale čo najviac pohodlia, zábavy a osvieženia. „Rok 2015 bol pre nás prvým pohodovým a pozorne sme sa snažili sledovať, čo naviac by sme fanúšikom festivalu ešte mohli ponúknuť. Nakoniec sme sa aj s tímom Pohody zhodli, že ľudia vždy ocenia komfort, na čo nadväzujú aj naše tohtoročné aktivity na fesitvale.“ popisuje Vladimír Krescanko. Toto leto tak Budiš prináša na Pohodu  po dlhšom čase aj tribúny na sedenie, ktoré zlepšia komfort účastníkov pri Budiš stagei.

Najvyšší bar na letisku

Pamätáte sa ešte na Budiš Bar z minulého roka? Zmenilo sa naň naozajstné ruské kolo. Po veľkom úspechu prináša atrakciu v podobe nie jedného, ale hneď dvoch ruských kôl – Budiš barov. Ruské kolá sa tak stanú jedinečným pohyblivým barom so skvelým výhľadom na areál festivalu. Do tohto jedinečného baru sa tak tento rok dostanete tiež komfortnejšie, bez dlhého čakania. Na výber budú osviežujúce miešané Budiš drinky s receptúrami pripravenými špeciálne pre Pohodu.

Pohoda v tieni

Slnko vie unaviť a tak tu máme pre všetkých, ktorí si potrebujú oddýchnuť pri fľaši minerálnej vody, chill out stan Budiš. Privítajú vás ventilátory i osviežovače vzduchu, ktoré navodia správnu festivalovú pohodu. Skryť v tieni sa bude možné aj pod Budiš tienidlami.

Originálna slackline performance nad vodou

Spadnem – nespadnem? Poznáte slackline? Balansovanie na lane, či balančnej plošine, tentokrát nad vodnou hladinou. Môžete sa tešiť na unikátne vystúpenie slackline performerov, vďaka ktorým budete mať pocit, že je to hračka. Odvážlivci si budú môcť svoju rovnováhu otestovat na vlastnej koži a občas sa možno aj osviežia.

Odfoťte sa na vodnej hladine

Kto nemá fotku z Pohody, akoby na nej ani nebol! Prečo to ale nespraviť originálne a rovno na vodnej hladine? Pripravené bude pódium s vodou, kde si práve takéto originálne fotky viete spraviť.

Budiš, ale i ďalšie značky z portfólia spoločnosti Slovenské pramene a žriedla sa na vás tešia už od 7.7.2016 na festivale Pohoda. Široké portfólio festivalových aktivít, určených malým aj veľkým, si vás určite získa. Nenechajte si ujsť naj podujatie tohto leta s Budiškou, lebo „Ak ju raz začnete piť, neviete s tým prestať“.