Novinky

Budiš súťaž o 111 elektro tryskáčov

Apr 14, 2016

Po spotrebiteľsky veľmi úspešných edíciách s chodcom a cyklistom sa Budiš tento rok zameral na komunitu hasičov. Okrem originálnej animovanej kampane a množstva aktivít v spolupráci s hasičmi Budiš ponúka i možnosť zapojiť sa do hasičskej tomboly o 111 elektro tryskáčov. Výhru je možné získať už kúpou jedinej flaše. Stačí ak siahnete po limitovanej edícii Budiš so súťažnými etiketami a skúsite svoje šťastie.
Kategória: Súťaže

Kľúčovým bolo správnym spôsobom osloviť ľudí a výber témy dobrovoľných hasičov a originálnych TV spotov a vizuálov na mesiac marec s troma animovanými hasičskými hrdinami sú iba začiatkom aktivít, ktoré si Budiš na tento rok pripravil.

Po úspechu predchádzajúcej spotrebiteľskej cyklo súťaže sa tento rok rozhodli úroveň cien a teda ich lukratívnosť ešte zvýšiť. Súťažiaci tak majú možnosť získať 111 „elektro tryskáčov“, medzi ktorými nájdete napríklad 100 Maxi elektro kolobežiek, či 10 elektro skútrov. Lákavá je ale predovšetkým hlavná cena, a to luxusný hybridný automobil v červenej metalíze, Lexus RC300h.

O lákavé tryskáče budú mať možnosť súťažiť všetci, ktorí odošlú súťažný kód, ukrytý pod etiketou. Na výbere cien si Budiš tento rok dal obzvlášť záležať, a ako tryskáče poháňané elektrickou energiou nesú v sebe silné ekologické posolstvo.

„Tohtoročná hasičská edícia si kladie za cieľ nielen originálnym spôsobom zaujať spotrebiteľov, ale najmä pritiahnuť pozornosť k hasičskej komunite, ktorej týmto Budiš vzdáva hold. Neustále staviame na spotrebiteľmi oceňovanom benefite nezameniteľnej božskej chuti, avšak tentoraz sa hrdinami kampane stávajú dobrovoľní hasičskí nadšenci,“ uviedol senior brand manager pre značku Budiš Vladimír Krescanko.

Doprajte si božskú chuť, v limitovanej edícii súťažných hasičských fliaš už dnes! Prvenstvo na trhu v kategórii najpredávanejšia minerálna voda na Slovensku, je podporené nielen jedinečnou a nezameniteľnou chuťou minerálnej vody Budiš, ale aj blahodarnými účinkami na ľudské zdravie, vysokou kvalitou produktov a silnou tradíciou značky na Slovenskom trhu. Spoločnosť sa posledné roky hrdo pýši i mnohými prestížnymi domácimi a medzinárodnými oceneniami kvality. Budiš to je fantastické spojenie chuti, zdravia, originálnych aktivít a možnosti vyhrať lákavé ceny. Ak ju raz začnete piť, neviete s tým prestať, a teraz môžete vyhrať aj jeden zo skvelých elektro tryskáčov.

Nová súťažná edícia sa týka neochutených vôd Budiš vo variantoch perlivá, jemne perlivá a tichá a v objemoch 1,5 litra.

A je to tu!  :)  Pozrite si nový spot, v ktorom naši veselí hasiči s veľkou dávkou nadšenia zachraňujú svet  :)  Do akcie tentokrát vyrazili na štýlových elektro tryskáčoch, ktoré môžete vyhrať v hasičkej tombole! Viac na https://www.budis.sk/sutaz/