Novinky

Uvedenie retroedície Budiš s cyklistom

Feb 4, 2015

Po megaúspešnej retro edícii s chodcom, ktorá Budišu v roku 2014 priniesla prestýžne ocenenie SUPERBRANDS 2014, sa spoločnosť Slovenské pramene a žriedla rozhodla uviesť jej pokračovanie, tentoraz v hlavnej úlohe s cyklistom.
Kategória: Eventy

SUPERBRANDS, ako celosvetový program nezávislého hodnotenia značiek podľa obľúbenosti u spotrebiteľov, oceňuje značky na základe preferencie zákazníkov a názoru odbornej poroty. Toto ocenenie je dôkazom pozitívnej spätnej väzby a silného povedomia o značke. Cieľom pokračovania retroedície je však okrem zvyšovania povedomia o značke, originálnym a vtipným spôsobom aj budovanie povedomia o minerálnej vode Budiš, ako ideálnej forme doplnenie minerálov po športe.

Tak ako chodec zvyšuje svoju rýchlosť nasadnutím na bicykel, aj samotná spoločnosť sa vrhá vpred novým výzvam. Prvenstvo na trhu v kategórii najpredávanejšia minerálna voda na Slovensku, je podporené nielen jedinečnou chuťou minerálnej vody Budiš, ale aj blahodarnými účinkami na ľudské zdravie, vysokou kvalitou produktov a silnou tradíciou značky na Slovenskom trhu. Spoločnosť sa posledné roky hrdo pýši i prestížnym ocenením „Značka kvality SK“. Túto kvalitu teraz zaobalila do vizuálne príťažlivého obalu, ktorý osloví nielen súčasné komunity, vyznávajúce mimoriadne moderný retro štýl ale i širokú verejnosť. Tú si získa najmä virálny charakter nového televízneho spotu s mimoriadne chytľavou ústrendnou melódiou.

Ak ste i vy aktívny človek, vyznávajúci kvalitu, originalitu a štýl, minerálna voda Budiš je ideálna práve pre vás. Doprajte si božskú chuť, vo vtipnom cyklostickom retro šate už dnes! Ak ju raz začnete piť, neviete s tým prestať!