Novinky

Budiš na festivale Pohoda 2017

Sep 1, 2017

Budiš sa tento rok po 3-krát predstavil na festivale Pohoda. Priniesol tieto zaujímavé atrakcie:
Kategória: Eventy

Skimboard performari

skimboard

Skimboarding si vo svete získava čoraz väčšiu popularitu a to pre svoju variabilitu a jednoduchosť. Ide o vodnú aktivitu, ktorá v sebe v podstate spája to najlepšie zo surfboardingu (more a vlny) a skateboardingu (triky a skoky) a Budiš ju ako úplnú novinku priniesol aj na tohtoročnú Pohodu. Záujemcovia si mohli pozrieť viaceré atraktívne vystúpenia top skiboard performerov.

Špeciálna fotostena

Kto si na Pohode neurobí GIF akoby tam ani nebol! Aj preto Budiš tento rok pre návštevníkov pripravil dynamické fotenie, teda fotostenu pred ktorou si bude návštevník môcť vďaka technológiii Subtle motion urobiť originálne a zábavné GIF videá a uchovať si tak nadlho spomienky na letný víkend plný hudby, zážitkov a hlavne pohody.

Festival so špeciálnou edíciou a ruskými kolami

koleso

Budiš aj tento rok prišiel na Pohodu so špeciálnou hravou letnou edíciu fliaš. Aktuálny ročník festivalu oživila edícia Suché šplechy, ktorá sa prostredníctvom rôznych predmetov prihovárala návštevníkom Pohody cez vtipné personifikácie vecí okolo nás. Veci, ktoré sa bežne vyskytujú všade okolo nás ožijú a svojimi hláškami budú reflektovať letné témy.

stage

Budiš tento rok okrem Budiš Stageu pripravil pre návštevníkov aj bar s miešanými nápojmi v podobe nie jedného, ale hneď dvoch ruských kôl - BUDIŠ BARov. Možnosť oddýchnuť si a skyť sa pred slnkom umožnil oddychový chillout stan s tienidlami.

bar