Novinky

Prichádzame s novou edíciou Hor sa na chatu

Mar 17, 2018

A tak Budiš prichádza po hasičskej a futbalovej edícii s novou - Hor sa na chatu, aby podporil chatárstvo u nás.
Kategória: Produktové
Budiš Hor sa na chatu

Minerálna voda Budiš dlhodobo podporuje aktívny životný štýl. Na pitný režim by sme však mali myslieť aj pri oddychu, napríklad na chate, ktorý sa medzi Slovákmi teší stále čoraz väčšej obľube. A tak Budiš prichádza po hasičskej a futbalovej edícii s novou - Hor sa na chatu, aby podporil chatárstvo u nás.

Limitovaná edícia je určená pre všetkým tým, ktorí chodia na chatu oddychovať a chcú tak utiecť pred ruchom mesta. Podporuje predovšetkým aktívny oddych, radosť, pohyb a spätosť s našou prírodou. Práve pobyt na chate či chalupe sa nám spája s historkami, priateľmi a zážitkami v prírode, na aké sa nezabúda.

To sa prenieslo aj do etikety novej edície, ktorá zobrazuje čas strávený na chate v podobe dvoch generácií. Či už sú to tí skôr narodení, ktorí vyhľadávajú pobyt v prírode najmä pre božské ticho a popritom záhradkárčia alebo mladí, ktorí sa zabávajú s partiou a užívajú si pohyb na čerstvom vzduchu. Pitný režim je dôležitý pre všetkých.

Budiš Hor sa na chatu

V edícii Hor sa na chatu nájdete neochutené vody Budiš vo variantoch perlivá, jemne perlivá a tichá v objeme 1,5 litra a perlivá a jemne perlivá v objeme 2 litre. Edícia bude podporená webom horsanachatu.sk , kde sa do chatárskej výzvy môžu zapojiť aj zákazníci - ukázať, že chaty a chalupy sú tým najkrajším miestom.